ABS catch ball game set Oberon
Από
5,61 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1206647-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS catch ball game set Oberon"
ABS catch ball game set with two holders and two catch balls per holder. Features a lock function on the handle to keep the holders closed and Velcro straps on each side to attach the holders to your hands. Individually packaged in a brown cardboard box
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 62 x 57 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 57 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 18 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 17 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 540 |
| Ύψος: | 22mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506999000 |
| Βάρος: | 100g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 195mm |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικός: | ABS, Polyester, PP |
Σύνδεση