ABS camp light Jordan
Από
4,42 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8196-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS camp light Jordan"
ABS retractable camp light with three COB light strips and metal arms. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 30 |
| OuterBoxDimension: | 39.5 x 25.5 x 47 cm |
| OuterCartonDimension: | 39.5 x 25.5 x 47 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.84 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1440 |
| Ύψος: | 140mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 139g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EMC, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, Air-Safe Transport of Goods, Sea-Safe Transport of Goods, PAHs, UKCA, RoHS, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση