ABS calculator Murphy
Από
5,06 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4050-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS calculator Murphy"
ABS Dual powered eight-digit desk calculator. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-L1131 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 58 x 22.5 x 43.6 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 22.5 x 43.6 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.64 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1150 |
| Ύψος: | 36mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8470100000 |
| Βάρος: | 155g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 194mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, Battery 2006/66/EC, MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 106mm |
| Υλικός: | ABS, Glass, LCD |
Σύνδεση