ABS calculator Jareth
Από
3,75 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1140-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS calculator Jareth"
ABS mobile phone-shaped, ten-digit calculator with silver colored rim, including memory, percentage, and square root calculation functions. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 29 x 27.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 29 x 27.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.47 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 7200 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8470100000 |
| Βάρος: | 59g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 115mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, EMC, Battery 2006/66/EC, PAHs, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 58mm |
| Υλικός: | ABS, PS |
Σύνδεση