ABS cable set Pilar
Από
2,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8450-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS cable set Pilar"
ABS 3-in-1 charging cable set with USB-C, Lightning, and standard USB. Each cable is approx. 5,5 cm long and attaches to a holder with opening (Ø 1,8 cm).
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 60 x 28 x 18.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 28 x 18.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 18000 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8504409090 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Πλάτος: | 27mm |
| Υλικός: | ABS, PVC |
Σύνδεση