ABS cable and connector set Uwe
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,72 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 24.7 x 23.7 x 59.8 cm |
| OuterCartonDimension: | 24.7 x 23.7 x 59.8 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 9000 |
| Ύψος: | 16mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429000 |
| Βάρος: | 36g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 108mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | ABS, PVC, Iron |
Σύνδεση