ABS bottle stopper Jareth
Από
0,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1206643-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS bottle stopper Jareth"
ABS bottle stopper with a turning lock mechanism. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 40 |
| OuterBoxDimension: | 37 x 29 x 24.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 29 x 24.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 240 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10800 |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση