ABS bicycle lights Jordy
Από
6,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4856-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS bicycle lights Jordy"
Set of two ABS bicycle lights, the front light has 5 LED lights and 3 functions and the rear red light has 4 LED lights with 7 flashing functions. Batteries included.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 6 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 60 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 34 x 52 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 34 x 52 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 18.99 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 18.24 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1440 |
| Ύψος: | 67mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 147g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 98mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, MSDS, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, EMC, EN 62471:2008 (LVD) |
| Υλικός: | ABS, Rubber |
Σύνδεση