ABS bicycle lights Amira
Από
2,84 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6289-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS bicycle lights Amira"
Set of two ABS mini bicycle lights, each with LED light. Packaged in transparant case. Batteries included.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 4 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 53.5 x 26.5 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 53.5 x 26.5 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.34 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 9000 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 41g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 94mm |
| Πιστοποιητικά: | IEC 62471, Battery 2006/66/EC, Safety Data Sheet (SDS), PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, UN38.3 |
| Πλάτος: | 43mm |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση