ABS bicycle light Priska
Από
6,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8170-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS bicycle light Priska"
ABS and PC rechargeable bicycle light, detachable from the holder. The COB LED lights have four different settings. The light has a silicone strap and is chargeable via micro USB port. Cable included.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 60 |
| OuterBoxDimension: | 40.5 x 31.5 x 33.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 31.5 x 33.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 240 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 7200 |
| Ύψος: | 16mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 48g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 70mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, Battery 2006/66/EC, MSDS, IEC 62471, UN38.3, BSCI |
| Πλάτος: | 18mm |
| Υλικός: | ABS, PC |
Σύνδεση