ABS bicycle light Ethan
Από
12,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,45 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8457-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS bicycle light Ethan"
ABS and aluminium COB bicycle light with USB charger. Light has four settings: steady, dimmed, rapid blinking, and slow blinking. Attaches to the handlebar.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 41 x 22.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 22.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.63 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 82mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 73g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 29mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, RoHS, IEC 62471, MSDS, PAHs, UN38.3, BSCI |
| Πλάτος: | 22mm |
| Υλικός: | ABS, Aluminium, Silicone |
Σύνδεση