ABS bicycle light Duncan
Από
1,36 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7273-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS bicycle light Duncan"
ABS bicycle light with three LED lights in the front and one LED light on the top. With silicone strap. Batteries included.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-CR1220 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 28 x 26.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 28 x 26.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 14400 |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 13g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 121mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, EN 62471:2008 (LVD), PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, MSDS |
| Πλάτος: | 31mm |
| Υλικός: | ABS, Silicone |
Σύνδεση