ABS ballpen Trey
Από
0,09 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014843-001999128
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Trey"
ABS ballpen. Blue ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Blue refill |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 31 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 31 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| QuantityOnPallet: | 48000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 138mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI, EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 13mm |
| Υλικός: | ABS, Steel |
Σύνδεση