ABS ballpen Thiago
Από
0,19 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5210-007999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Thiago"
ABS ballpen with rubber grip. Blue ink.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.93 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 40000 |
| Ύψος: | 142mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 6g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, EN71-3, Lead, BSCI |
| Υλικός: | ABS, AS |
Σύνδεση