ABS ballpen Tamir
Από
0,25 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,31 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,31 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7500-029999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Tamir"
ABS ballpen with twist action mechanism. Blue ink.
| Colour: | Light green |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 31 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 31 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.27 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 141mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 9g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση