ABS ballpen Swansea
Από
0,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3018-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Swansea"
ABS ballpen with rubber grip. Blue ink.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 31 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 31 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.7 |
| QuantityOnPallet: | 35000 |
| Ύψος: | 142mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, UKCA, Lead, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση