ABS ballpen Prem
Από
0,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9909-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Prem"
ABS ballpen. Blue ink.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 55 x 31 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 31 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.19 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 28000 |
| Ύψος: | 143mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση