ABS ballpen Marvin
Από
0,57 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,70 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,70 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,87 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3306-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Marvin"
ABS ballpen with rubber grip, belt clip and four colors of ink: blue, red, black, and green.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue/black/red/green ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 62.5 x 35.5 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 62.5 x 35.5 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 800 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| QuantityOnPallet: | 16000 |
| Ύψος: | 135mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Υλικός: | ABS, TPR |
Σύνδεση