ABS ballpen Martin
Από
0,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,33 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2691-083999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Martin"
ABS ballpen in a lipstick-shaped casing with cap. Blue ink.
| Colour: | Black/Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 32.5 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 32.5 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 32000 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 8g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση