ABS ballpen Lana
Από
0,23 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2430-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Lana"
ABS and metal ballpen with rubber grip and rubber tip suitable for capacitive screens. Black ink.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 50 x 31.5 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 31.5 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.28 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.5 |
| QuantityOnPallet: | 35000 |
| Ύψος: | 133mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 9g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Lead, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Metal, Rubber |
Σύνδεση