ABS ballpen Jarod
Από
0,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,33 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8121-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Jarod"
ABS ballpen with metal clip. Black ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 31 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 31 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.23 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 40000 |
| Ύψος: | 133mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 6g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Υλικός: | Plastic, Metal |
Σύνδεση