ABS ballpen Ibiza
Από
0,23 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,33 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2442-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Ibiza"
ABS ballpen with twist action mechanism. Black ink. Registered item.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 32.5 x 24.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 32.5 x 24.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14 |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 147mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση