ABS ballpen Hendrix
Από
0,44 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014839-003999128
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Hendrix"
ABS ballpen with matt finish and shiny UV paint color details. Rubber tip for capacitive screens. Added weight for luxurious experience. Blue ink.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Blue refill |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 17 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 17 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 27500 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 148mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Iron, PP, Silicone |
Σύνδεση