ABS ballpen Chloë
Από
0,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8123-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ballpen Chloë"
ABS ballpen with rubber grip and four colors of ink: red, blue, green, and black.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue/black/red/green ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 52 x 31.5 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 31.5 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.34 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 35000 |
| Ύψος: | 141mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Metal, Rubber |
Σύνδεση