ABS and silicone shoe clip Rosanna
Από
2,14 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,27 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5367-188999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and silicone shoe clip Rosanna"
ABS and silicone shoe clip, with a red LED light with 2 blinking functions, and an on/off button. Batteries included.
| Colour: | White/Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-CR2016 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 120 |
| OuterBoxDimension: | 41.5 x 42.5 x 39 cm |
| OuterCartonDimension: | 41.5 x 42.5 x 39 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 240 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3840 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8531807000 |
| Βάρος: | 24g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 85mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, MSDS, EN 62471:2008 (LVD), Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | ABS, Iron, PP, Silicone, LED, TPU |
Σύνδεση