ABS and metal screwdriver set Arthur
Από
5,93 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-428715-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and metal screwdriver set Arthur"
ABS and metal screwdriver set with 24 precision bits. The screwdriver handle has a magnet to hold the bits in place and makes it easy to replace one bit for another. With a push on the end, the tray with bits comes out of the case.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 20 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 20 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.75 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2250 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205400000 |
| Βάρος: | 175g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 167mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 67mm |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση