ABS and cardboard tube with pencils Terrence
Από
0,67 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2495-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and cardboard tube with pencils Terrence"
Cardboard and ABS tube with 12 colored pencils and sharpener integrated in the lid.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 30 x 20 x 58 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 20 x 58 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.7 |
| QuantityOnPallet: | 7000 |
| Ύψος: | 105mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000 |
| Βάρος: | 45g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 35mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, EN71-9, Benzene, 2013/2/EU, PCP, BSCI |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | ABS, Cardboard, Metal, Lime tree |
Σύνδεση