ABS and cardboard tube with pencils Libbie
Από
0,37 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,57 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2497-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and cardboard tube with pencils Libbie"
Cardboard and ABS tube with six colored pencils and sharpener integrated in the lid.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 48 |
| OuterBoxDimension: | 54.5 x 34.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 54.5 x 34.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.97 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.44 |
| QuantityOnPallet: | 12960 |
| Ύψος: | 106mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000 |
| Βάρος: | 26g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, EN71-9, Benzene, 2013/2/EU, PCP, BSCI |
| Πλάτος: | 27mm |
| Υλικός: | ABS, Cardboard, Metal, Lime tree |
Σύνδεση