ABS and bamboo sunglasses Luis
Από
2,93 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,49 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-967748-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and bamboo sunglasses Luis"
ABS and bamboo sunglasses with UV400 protection. Individually packed in paper pouch.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 58 x 41 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 41 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 35mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9004109100 |
| Βάρος: | 25g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | Metal, PC, Bamboo, AC |
Σύνδεση