ABS and bamboo sunglasses Jaxon
Από
3,47 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,28 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,28 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-967752-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and bamboo sunglasses Jaxon"
ABS and bamboo sunglasses with UV400 protection. Individually packed in polyester pouch.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 67 x 34 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 67 x 34 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.2 |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 150mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9004109100 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | Metal, Polyester, PC, Bamboo, AC |
Σύνδεση