ABS and aluminium solar charger Adriana
Από
19,87 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 24,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 24,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 30,42 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9150-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and aluminium solar charger Adriana"
ABS and aluminium solar power bank, 8.000 mAh. Input DC5V/1A. Output data: DC5V / 1A and DC5V / 2.1A. Including cable (USB - micro USB).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 29 x 22.3 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 22.3 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.57 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1950 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 208g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 153mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, EMC, IEC 60950-1, PAHs, MSDS, IEC 62133, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, Battery 2006/66/EC, SCCP, BSCI |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | ABS, Aluminium |
Σύνδεση