ABS and TPR tape measure Rina
Από
4,93 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,55 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1350410-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS and TPR tape measure Rina"
ABS and TPR tape measure with 16 mm wide metal tape and 3 meter length. Features a transparent viewing window on the topside for precise inside measurements, with the tape printed double sided. Includes lock and release function, backside clip and polyester wrist strap. Packed individually in a brown carton box with illustration.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 10 |
| OuterBoxDimension: | 32 x 26 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2700 |
| Ύψος: | 65mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 135g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 71mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, TPR |
Σύνδεση