ABS Charles Dickens® writing set Santana
Από
23,27 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 28,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 28,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 35,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1058-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS Charles Dickens® writing set Santana"
Charles Dickens® metal ballpen and rollerball pen with Charles Dickens® engraved clip. Packaged in a deluxe pen case. Black ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 30 |
| OuterBoxDimension: | 37 x 29 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 29 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 41mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608500000 |
| Βάρος: | 243g |
| Μάρκα: | Charles Dickens |
| Μήκος: | 160mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, Nickel, PAHs, 2013/2/EU, Safety Data Sheet (SDS), Phthalates, Lead, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | ABS, Copper, PU, PP, Chrome, Nickel alloy |
Σύνδεση