ABS BMI tape measure Jasper
Από
0,92 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,14 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,14 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6548-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS BMI tape measure Jasper"
Plastic BMI tape measure (1,5 m), with a white stop button, includes a weight (kg) and height (m) indicator on the front. For promotional purposes.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 44 x 32 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 32 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10800 |
| Ύψος: | 19mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 29g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 62mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 54mm |
| Υλικός: | ABS, PVC |
Σύνδεση