ABS 6-in-1 survival tool Andrea
Από
3,69 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8369-007999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 6-in-1 survival tool Andrea"
ABS multifunctional survival tool. Including: whistle, compass, thermometer (°F), a light, mirror, magnifying glass and cord with safety closure.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | CR1616 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 28.5 x 28.5 x 55 cm |
| OuterCartonDimension: | 28.5 x 28.5 x 55 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 24mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9014100000 |
| Βάρος: | 50g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 108mm |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, Battery 2006/66/EC, EN 62471:2008 (LVD), RoHS, PAHs, AZO Dyes/Amines, OEKO, UN38.3, BSCI |
| Πλάτος: | 48mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση