ABS 5-in-1 ballpen Giuliana
Από
0,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8465-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 5-in-1 ballpen Giuliana"
Multifunctional ABS ballpen with twist action mechanism. Including: a level, ruler, and rubber tip for capacitive screens. Twist off the rubber tip to reveal a hidden screwdriver. Black ink.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Black ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 44.5 x 31.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 31.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.66 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 147mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 13g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Lead, BSCI |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση