ABS 3-in-1 safety tool Graham
Από
3,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,68 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8249-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 3-in-1 safety tool Graham"
ABS and PS multifunctional safety tool. Including:a COB light with four LEDs (including blinking option), a car window breaker, and a seatbelt cutter. With a clear, transparent cap for protection. The tool is equipped with a magnet. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 4 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 45 x 30.5 x 15.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 30.5 x 15.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.68 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.05 |
| QuantityOnPallet: | 11000 |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205200000 |
| Βάρος: | 32g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 123mm |
| Πιστοποιητικά: | EN 62471:2008 (LVD), MSDS, PAHs, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, EMC, BSCI |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | ABS, PS |
Σύνδεση