ABS 3-in-1 ballpen Calvin
Από
0,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7124-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 3-in-1 ballpen Calvin"
ABS ballpen with rubber tip suitable for capacitive screens and clip that doubles as phone stand. Blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 49.5 x 31 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 49.5 x 31 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.56 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 145mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση