ABS 3 Color ink ballpen Malachi
Από
0,41 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-966208-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 3 Color ink ballpen Malachi"
ABS 3 color ink ballpen with bamboo grip and stylus tip. Ink colors: red, blue, black.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 45 x 31 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| QuantityOnPallet: | 81000 |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 148mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 11mm |
| Υλικός: | ABS, PP, Steel, Bamboo |
Σύνδεση