ABS 2-in-1 key holder Zola
Από
0,67 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8297-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 2-in-1 key holder Zola"
ABS pocket torch with LED light. The casing is especially designed for laser engraving; the imprint will be illuminated when the light is switched on. Batteries included.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 57.5 x 16.5 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 57.5 x 16.5 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.43 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 87mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 12g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | D.o.C EMC/CE, EMC, EN 62471:2008 (LVD), Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, Nickel, PAHs, RoHS, Phthalates, Lead, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Steel |
Σύνδεση