ABS 2-in-1 key holder Melvin
Από
0,59 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,91 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5852-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS 2-in-1 key holder Melvin"
ABS key holder with stylus pen, suitable for capacitive screens, with a white LED light and a push button, on a steel keyring. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 47.5 x 26.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 47.5 x 26.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.76 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 24000 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326909800 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, UKCA, EN 62471:2008 (LVD), EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 41mm |
| Υλικός: | ABS, Iron, Steel, LED |
Σύνδεση