ABEND ORNAMENT REINDEER
Από
0,07 €
| Τιμή μονάδας | 0,08 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,08 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-XM1302S1513
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABEND ORNAMENT REINDEER"
Felt christmas decoration, available in three designs: snowflake, christmas tree and reindeer. All designs are presented with a brown strap and a red bead on its end.
Measures:
- Christmas tree: 10.1 x 0.3 x 8.3 cm.
- Reindeer: 9.2 x 0.3 x 8 cm.
- Snowflake: 9 x 0.3 x 9 cm.
Measures:
- Christmas tree: 10.1 x 0.3 x 8.3 cm.
- Reindeer: 9.2 x 0.3 x 8 cm.
- Snowflake: 9 x 0.3 x 9 cm.
| Colour: | REINDEER |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Pad printing C(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 83mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 101mm |
| Πλάτος: | 3mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση