A4 PVC Zipped folder. Byron
Από
17,36 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 21,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 21,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 26,57 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3403-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "A4 PVC Zipped folder. Byron"
PVC zipped conference folder (approx. A4) with notepad with 30 lined pages, two large internal pockets, four small credit card size pockets, and pen loop (pen not included).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 5 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 32.5 x 38.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 32.5 x 38.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 240 |
| Ύψος: | 45mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 685g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 350mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 265mm |
| Υλικός: | Metal, Microfibre, Paper, PVC |
Σύνδεση