600D ripstop waist bag Juniper
Από
5,29 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1041602-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "600D ripstop waist bag Juniper"
600D ripstop waist bag. With two compartments, including a zipper. Adjustable straps with a closing buckle.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 60 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1280 |
| Ύψος: | 230mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 150g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 255mm |
| Πιστοποιητικά: | Phthalates, Cadmium, PAHs, Heavy Metals, AZO Dyes/Amines, Lead, Colour Release |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | Plastic, Metal, PE, PP, Nylon 210D, Ripstop 600D |
Σύνδεση