600D recycled polyester duffle bag Desmond
Από
24,00 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 29,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 29,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 36,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1171780-027999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "600D recycled polyester duffle bag Desmond"
600D recycled polyester duffle bag with 150D PU lining and PU leather details. With 4 mm foam on the inside and a 1 mm PE board. Includes a small zippered compartment on the front, a large zippered compartment, and a shoe pocket on the side. Adjustable shoulder strap and two large carrying handles. Includes an rPET label on the front.
| Colour: | Light Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 63 x 41 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 63 x 41 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 200 |
| Ύψος: | 250mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 790g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 560mm |
| Πλάτος: | 390mm |
| Υλικός: | PU, Recycled polyester |
Σύνδεση