600D polyester cooler bag Alejandro
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,34 € |
| Colour: | cobalt blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 59 x 39 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 39 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 640 |
| Ύψος: | 350mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 550mm |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικός: | Iron, Polyester 300D, EPE |
Σύνδεση