600D polyester cooler bag Alejandro
Από
6,76 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1042184-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "600D polyester cooler bag Alejandro"
600D polyester cooler bag. One large compartment and one small pocket on the front side. Two short carrying straps with Velcro closing. Inside is foam insulated with aluminum.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 59 x 39 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 39 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 640 |
| Ύψος: | 350mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 550mm |
| Πλάτος: | 190mm |
| Υλικός: | Iron, Polyester 300D, EPE |
Σύνδεση