600D polyester canvas 15 inch laptop backpack Dennis
Από
19,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 23,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 23,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 29,24 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1171779-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "600D polyester canvas 15 inch laptop backpack Dennis"
600D polyester canvas laptop backpack (15 inch) with PVC detail and 210D lining. Features a small zippered front pocket with a carabiner for keys, one zippered side compartment, one regular side pocket, and a large magnet-closed compartment with a laptop pocket. Push buttons on the side to close the backpack when not fully filled. Adjustable ventilated straps. Includes an rPET label on the front.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 47 x 47 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 47 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 200 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 650g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 305mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | PU, Polyester 210D, Polyester Canvas |
Σύνδεση