6 Panel fleece hat
Από
1,47 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-1874-10-A10
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "6 Panel fleece hat"
This cap is as it looks, soft and cozy. Pull down snug around the head and keep warm wherever you go. The fleece winter Hat is very easy to match with your winter coat with so many colours available (sixteen). Six panels of very high quality fleece.
| Colour: | Orange (PMS 165c) / Orange |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 53.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 53.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Ύψος: | 300mm |
| Βάρος: | 53g |
| Υλικός: | 100% Acrylic |
Σύνδεση