6 Panel fleece hat
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,46 € |
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 53.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 53.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Ύψος: | 300mm |
| Βάρος: | 53g |
| Υλικός: | 100% Acrylic |
Σύνδεση